Anna Owczarz-Dadan

moje najnowsze ksiĄŻki

Photoshop CC. Szkoła efektu

Podręcznik do obsługi najnowszej wersji Photoshopa. A w nim wiele porad, wskazówek i omówienie nowości jakie pojawiły się w programie.

 

WIĘCEJ


Zaklęcia Photoshopa. Edycja zdjęć. Wydanie II

Nowe wydanie bogato ilustrowanego podręcznika do edycji zdjęć w programie Photoshop. Znajdziesz tutaj wszystko od podstawoej korekcji, po efekty specjlane i retusz wyglądu.

WIĘCEJ


Digital Photography

 

The book is the very first edition of my bestselling guide on photography released in English.

 

WIĘCEJ


Photoshop CS5. Pl Szkoła efektu


W książce "Photoshop CS5 PL. Szkoła efektu " zajmuję się po kolei wszystkimi aspektami działania tej wersji Photoshopa. Znajdziesz tu informację o tym, jak najwygodniej ustawić sobie przestrzeń roboczą i zaimportować obrazy, jak bawić się kolorami, fakturą i kontrastem.

WIĘCEJ


Fotografia cyfrowa.

Ilustrowany przewodnik. Wydanie II

To książka dla osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią. Dowiesz się z niej, jakie parametry należy wziąć pod uwagę przy kupowaniu cyfrówki (kompaktowej lub lustrzanki), nauczysz się uzyskiwać właściwą ostrość i głębię, kontrolować ekspozycję, używać lampy błyskowej i operować balansem bieli. Zapoznasz się z najlepszymi sposobami wykonywania różnych typów fotografii, a także metodami ratowania nie do końca udanych zdjęć oraz ich przechowywania.

WIĘCEJ


Photoshop CS5. PL Ilustrowany przewodnik

Jest to książka , z której dowieszsię z niej, jak zacząć swoje zmagania z programem, jak wczytać do niego zdjęcie, jakich poleceń i przycisków możesz się spodziewać. Opanujesz możliwości wynikające ze stosowania masek i warstw. Nauczysz się zaznaczać i zmieniać wybrane fragmenty obrazu, korygować jego jasność i kolorystykę, osiągać niesamowite efekty dzięki filtrom specjalnym a także retuszować drobne defekty urody fotografowanych postaci. Poznasz zasady działania palety Historia i sposoby łączenia zdjęć w większe całości.

WIĘCEJ